®IntelliCAD

درباره تکنولوژی ®IntelliCAD

IntelliCAD بهترین سیستم طراحی محیط مبتنی بر CAD می باشد که کاملا سازگار با فایل های داری پسوند dwg. است.

IntelliCAD محیطی پیشرفته را در اختیار توسعه دهندگان برنامه های CAD قرار می دهد.

_

MicroSurvey & IntelliCAD

کمپانی ماکروسرویی با پیوستن به کنسرسیوم توسعه دهندگان IntelliCAD خود را متعد به تولید و توسعه متورهای CAD بسیار قوی و پایدار در نرم افزارهای خود کرد تا استفاده تخصصی از برنامه ها را برای کاربران حرفه ای میسر سازد.

متورهای قوی IntelliCAD پروسه سفارشی سازی، اسکریپت و برنامه نویسی در محیط MicroSurvey CAD را میسر ساخته اند و به عنوان وجه تمایز این نرم افزار های رقابتی شرکت ماکروسرویی را از بقیه رقبا متمایز کرده اند. محیط نرم افزارهای ماکروسرویی بسیار به محیط نرم افزارهای AutoCAD نزدیک است و یادگیری را برای کاربرانی که تجربه کار به محصولات Autodesk را دارند به مقدار چشم گیری آسان می نماید.

IntelliCAD Technology Consortium

intelliCAD یک سازمان مستقل توسعه نرم افزارهای تجاری می باشد که مشترکان تجاری آن به صورت نا محدود به منبع کدها، اسناد، پشتیبانی توسعه دهندگان و بسیاری از خدمات دیگر دسترسی دارند.

®IntelliCAD

®IntelliCAD پلتفرمی قابل اطمینان

_

ویژگی های استفاده از این پلتفرم در توسعه نرم افزارها

استفاده از تکنولوژی IntelliCAD نیاز توسعه دهندگان به باز نویسی کدهای هسته مرکزی تکنولوژی CAD را بر طرف کرده است.

استفاده از تکنولوژی IntelliCAD زمان و هزینه توسعه نرم افزارها را تا 50% کاهش می دهد، زیرا توسعه دهندگان قادر خواهند بود برنامه های خود را بروی CAD engine توسعه داده شده توسط 400 نفر-سال (man-years) نیرو متخصص بنویسند.

کمپانی های زیادی در توسعه CAD engine قابل اطمینان IntelliCAD نقش داشته اند، تا بتوانند با اطمینان خاطر تجارت آینده خود را بر آن بنا کنند.